Platební podmínky

 • Základní cena za pronájem v Olomouci činí 890 Kč za 1m2 bez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají rozměr 80 x 80 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné.     
 • Základní cena za pronájem v Hradci Králové činí 590 Kč za 1mbez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 80 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné.
 • Základní cena za pronájem ve Zlíně činí 590 Kč za 1m2 bez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 100 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné.
    
 • Základní cena za pronájem v Ostravě činí 590 Kč za 1mbez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 80 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné
 • Základní cena za pronájem v Jihlavě činí 590 Kč za 1mbez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 80 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné
 • Základní cena za pronájem v Liberci činí 590 Kč za 1mbez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 80 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné.
   
 • Pronájem prodejního místa je možno provést vyplněním objednávkového formuláře.
 • Po vyplnění objednávkového formuláře vám organizátor pošle potvrzení objednávky a fakturu s platebními podmínkami. U faktury je nutné dodržet dobu splatnosti, jinak bude objednávka stornována. Po připsání platby na účet organizátora vám bude zaslán daňový doklad o přijaté platbě.
   


 

Pro prodejce

MINERAL-EXPO jsou prodejní výstavy minerálů a šperků s doprovodným programem pro širokou veřejnost konající se ve městech Olomouc, Zlín, Ostrava, Liberec, Hradec Králové a Jihlava.

 

provozovatel: Mgr. Leona Héžová

Bližší informace:

mineral-expo-2_24  603 802 141     mineral-expo-2_28  info@mineral-expo.cz

facebook - twitter - instagram

webdesign Studio R3D