Platební podmínky

 • Pronájem prodejního místa je možno provést vyplněním objednávkového formuláře.
    
 • Základní cena za pronájem ve Zlíně činí 350 Kč bez DPH za 1m2 bez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 100 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné.
   
 • Základní cena za pronájem v Olomouci činí 550 Kč bez DPH za 1m2 bez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají rozměr 80 x 80 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné. 
 • Základní cena za pronájem v Jihlavě činí 350 Kč bez DPH za 1m2 bez přípojky el. energie. Objednávka se realizuje na počet m2. Stoly mají šířku 100 cm a plocha pro jednotlivé vystavovatele bude přeměřena na metry čtverečné.

 

 • Po vyplnění objednávkového formuláře vám organizátor pošle potvrzení objednávky a fakturu s platebními podmínkami. U faktury je nutné dodržet dobu splatnosti, jinak bude objednávka stornována. Po připsání platby na účet organizátora vám bude zaslán daňový doklad o přijaté platbě i s DPH.
   


 

Pro prodejce

MINERAL-EXPO jsou prodejní výstavy minerálů a šperků s doprovodným programem pro širokou veřejnost konající se ve městech Olomouc, Zlín a Jihlava.

  provozovatel

Bližší informace:

mineral-expo-2_24  608 970 981, 603 802 141     mineral-expo-2_28  info@mineral-expo.cz      facebook

webdesign Studio R3D