ČLÁNKY

vystava1

Trendy kamenů

V kameni je ukryto tajemství starých věků, exotických dálek, energie slunečních paprsků i síla větrů, kterým musel vzdorovat. Některým kamenům se dokonce přisuzují léčivé či ochranitelské účinky. Přeneste si část této nádherné neživé přírody do svého domova či práce a ona vás nezklame. A přitom přírodní kámen v různých podobách nemusí být nutně výsadou pro bohaté.

vystava2

Popis kamenů

Každý minerál v sobě nese jedinečnou energii a schopnost ovlivňovat naše pocity a stav mysli. Tyto krystaly mají různé léčebné vlastnosti a mohou nám pomoci v řešení konkrétních problémů. Například ametyst může pomoci při stresu a podporovat klidný spánek, zatímco růženín může posílit lásku. Objevování světa minerálů je fascinující dobrodružství.

vystava3

Kameny podle znamení

Různá znamení zvěrokruhu mají spojeny specifické minerály, které jim mohou pomoci v jejich osobním rozvoji. Například pro někoho narozeného ve znamení vah mohou být ideálními kameny Serpentin, Smaragd, Jadeit, Malachit, Lapis lazuli, Jaspis a spoustu dalších. Zjistěte, jaké kameny se hodí k vašemu znamení!